Бюджети громад Рівненщини отримали 318 мільйонів гривень земельного податку та орендної плати

Дата: 10.07.2023 20:09

За шість місяців поточного року надходження плати за землю до місцевих бюджетів регіону склали 318 мільйонів гривень. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко, ріст надходжень земельного податку склав 38,4% до відповідного періоду минулого року.

Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 272,2 млн гривень земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. Фізичні особи поповнили скарбниці місцевих громад сплативши за землю 45,8 млн  гривень.

Нагадаємо, що плата за землю - це місцевий податок у складі податку на нерухоме майно, який у повному обсязі зараховується до відповідних місцевих бюджетів.

Детальна інформація про справляння плати за землю для фізичних та юридичних осіб розміщена у розділі "Онлайн-навчання" вебпорталу податкової служби: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/plata-za-zemlyu/.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області