Роботодавці Рівненщини спрямували на соціальні потреби понад 5,4 мільярда гривень єдиного внеску

Дата: 06.07.2023 12:46

За підсумками січня-червня 2023 року  працедавці Рівненської області спрямували на соціальні потреби 5 млрд 425 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко, така сума на 1 млрд 217 млн гривень перевищує надходження єдиного внеску за аналогічного періоду минулого року. Він зазначив, що своєчасне виконання зобов’язань перед державою та найманими особами – важливий чинник, що сприяє бюджетній стабільності та виконанню програм соціальному захисту населення. Вагомий ріст надходжень єдиного внеску переконує, що більшість роботодавців області  дотримуються вимог закону у сфері оплати праці.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області