Допомога для батьків з проєктом "Пакунок малюка"

Дата: 04.07.2023 17:24

📣 Продовжуємо інформувати про реалізацію проєкту "Пакунок малюка", де батьки новонароджених дітей мають можливість отримати одноразову допомогу від держави. Відтак, у червні було видано 5390 пакунків малюка у натуральній формі та спрямовано грошові кошти у сумі 98,4 млн грн на особові рахунки 14 324 отримувачів монетизованої одноразової натуральної допомоги.

Яка мета проєкту❓
✅ Проєкт покликаний забезпечити батьків і їхніх дітей необхідними ресурсами та матеріальною підтримкою для створення сприятливих умов розвитку здоров'я та добробуту малюків.

Які є форми допомоги❓
✅ Одноразова допомога надається у натуральній або грошовій формі.

Куди та як звернутися❓
✅ Потрібно звернутися із заявою та документами до органу соціального захисту або Центру надання адміністративних послуг за вашим місцем проживання або перебування. Також, ви можете скористатися онлайн-сервісами, такими як кабінет електронних послуг Міністерства соціальної політики або послуга "єМалятко" в додатку "ДІЯ"

Джерело: Національна соціальна сервісна служба України