МОНЕТИЗАЦІЯ ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ. ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Дата: 04.07.2023 17:12

Нагадуємо, що з 1 червня 2023 року діє експериментальний проєкт для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, - «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».

👍 Цей проєкт має на меті забезпечити фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, за рахунок бюджетних коштів.

ХТО МАЄ ПРАВО СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГОЮ⁉️

🔰 Один з батьків (особа, яка його/її замінює) дитини, яка виховується в малозабезпеченій сім’ї і є дитиною з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитиною із багатодітної сім’ї, та місце проживання якої задекларовано/зареєстровано на території таких областей:

▪️ Дніпропетровської,

▪️ Донецької,

▪️ Запорізької,

▪️ Київської,

▪️ Луганської,

▪️ Миколаївської,

▪️ Сумської,

▪️ Харківської,

▪️ Херсонської,

▪️ Чернігівської,

ПРОЦЕС ОТРИМАННЯ КОШТІВ ДУЖЕ ПРОСТИЙ‼️

1️⃣ Якщо ваша родина підпадає під підкритерії вам прийде сповіщення через застосунок «ДІЯ» про можливість отримати кошти або вас повідомлять органи соціального захисту.

2️⃣ Батькам (або особам, що їх замінюють та мають офіційне підтвердження) необхідно звернутись до ПриватБанку та отримати картку зі спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів (14,165 тис. грн).

3️⃣ Після отримання коштів перейти на сайт https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/search у розділ «Пошук закладу», поставити галочку біля «е-Оздоровлення та натиснути кнопку «Шукати».

4️⃣ Обрати заклад з переліку та після ознайомлення з наведеною інформацією натиснути «Подати заявку».

5️⃣ Вказати свої персональні дані та натисну кнопку «Перевірити в переліку».

6️⃣ Вказати дані про дитину, яку бажаєте оздоровити в обраному закладі, заповнити заявку та натиснути «Подати заявку».

7️⃣ Прибути в заклад у визначену дату та оплатити путівку спеціальною карткою отриманою в ПриватБанк.

Важливо🔔

🔰 Оздоровлюватися за програмою можуть діти 7-18 років.

🔰 Кількість дітей з однієї сім’ї – не обмежується.

🔰 Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги і підтримки, здійснюється в дитячих оздоровчих таборах/закладах, які розташовані в карпатському регіоні.

#Нацсоцслужба

Джерело: Головне управління Нацсоцслужби у Вінницькій області