Малолюбашанська територіальна громада завершує процес розробки Стратегії розвитку до 2028 року

Дата: 30.06.2023 13:07

29 червня відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Малолюбашанської територіальної громади.

На засіданні проєктний менеджер Тарас Микитин ознайомив присутніх з результатами зібраної інформації та з проєктами, які були представлені мешканцями громади, членами робочої групи, керівниками структурних підрозділів сільської ради, та презентував проєкт стратегії громади.

Згідно із чинним законодавством, поряд із розробкою стратегії проводиться стратегічна екологічна оцінка розробленого документа.

Голова Рівненської обласної організації Всеукраїнського товариства охорони природи Борис Берташ наголосив на нормативно-правовому забезпеченні розробки стратегій розвитку територіальних громад в Україні і процедурі стратегічної екологічної оцінки проєкту стратегії та підготовці відповідного звіту. Звернув увагу на тому, що з 19 травня набули чинності зміни до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», що передбачають юридичну відповідальність за недотримання цієї процедури під час розробки стратегій, а також Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки (електронного).

На кінець засідання члени робочої групи пройшли анкетування з експертного оцінювання Стратегії розвитку Малолюбашанської громади.