В Мирненському будинку культури відбувся дитячий ранок "Ти в серці моїм, Україно!"

Дата: 28.06.2023 13:40

28 червня в Мирненському будинку культури відбувся дитячий ранок: "Ти в серці моїм, Україно !" присвячений Дню Конституції України.

Активну участь у проведенні дитячого ранку взяли учасники вокального гуртка "Джерельце" та танцювального  гуртка "Дзвіночки"під керівництвом Марії Захарчук.

З піснею "Любіть Україну" виступила наймолодша учасниця ранку Аделіна Кожушок.

Активними у проведенні ранку були Кишман Христина, Омелянчук Олександра, Ширшун Ярослав, Голиш Владислав, Барабаш Давид та Муха Дмитро, які виконали інсценівки "Легенда про державні символи" та "Легенда про Україну".

Ведучими заходу були Ширшун Анастасія та Олександра, які провели з дітьми цікаві, змістовні вікторини.

Всіх присутніх на святі привітали сільський голова Світлана Андріївна Ковальчук та заступник сільського  голови Ігор Олександрович Цикун.

Дитячий ранок пройшов цікаво та весело для дітей.

Розпорядник танцювальних вечорів

Марія ЗАХАРЧУК