До уваги власників та користувачів земельних ділянок, часток (паїв), а також власників будинків більше 120 кв. м. та квартир більше 60 кв.м., іншого нерухомого майна, що знаходиться на території Малолюбашанської територіальної громади!

Дата: 21.06.2023 15:42

Малолюбашанська сільська рада повідомляє Вас про обов'язковість вчасної сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно.

Відповідно до пункту 14.1.72 статті 14 Податкового кодексу України, земельний податок - обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п.281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку, податку на нерухоме майно та орендної плати Ви, в першу чергу несете відповідальність перед Законом, а також завдаєте збитки місцевому бюджету, одним з основних джерел наповнення якого являється збір за користування землею.

Пам'ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить функціонування громади. Якщо Ви не отримали квитанції на оплату податків, які зазначені вище, просимо звертатись до Малолюбашанської сільської ради:

- село Мала Любаша, вулиця Соборна,10 (центральний адміністративний офіс сільської ради);

- село Мирне, вулиця Центральна, 50 (Мирненський адміністративний офіс сільської ради);

- село Маща, вулиця Центральна, 61 (Мащанський адміністративний офіс сільської ради).

При собі необхідно мати документи, що посвідчують право власності (користування) на земельні ділянки, витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу необхідно вчасно провести оплату.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну оплату. Зберігайте квитанції про оплату!