Вітаємо з Днем народження керуючу справами виконавчого комітету Валентину Федоровську!

Дата: 15.06.2023 16:53

Сьогодні, 15 червня, свій 60 – річний День народження святкує керуюча справами виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради Валентина Федоровська!

Шановна Валентино Василівно! Прийміть сердечні привітання з нагоди Вашого ювілею!

Хай доля завжди буде щедрою до Вас та збереже міцне здоров’я, дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття. Вам є чим пишатися. Ви на всіх життєвих дорогах були й залишаєтеся професіоналом, чуйною і турботливою до людей та завжди вмієте допомагати.

Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут!