Обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення предмета закупівлі «Бензин А95, бензин А92, дизельне паливо

Дата: 12.06.2023 16:04

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 “Про ефективне використання державних коштів ” Малолюбашанська сільська рада (надалі Замовник) оприлюднює обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення предмета закупівлі «Бензин А95, бензин А92, дизельне паливо, Код за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 09130000-9 Нафта та дистиляти

Категорія Замовника - згідно п.3 ч.1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" (орган місцевого самоврядування)

Номер плану: UA-P-2023-06-09-003946-a

Номер закупівлі: UA-2023-06-09-011899-a

1. Обґрунтування доцільності закупівлі: придбання автомобільного бензину А-95, А-92 та дизельного палива здійснюється для забезпечення потреб транспортних засобів та агрегатів Малолюбашанської сільської ради під час виконання завдань за призначенням.

2. Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно фактичного обсягу витрат автомобільного бензину А-95, А-92 та дизельного палива у 2023 році та враховуючі обсяги кошторисних призначень, потреба в паливно-мастильних матеріалах складає:

− автомобільний бензин А-95 – 5000 літрів;

− автомобільний бензин А-92 – 1500 літрів;

− дизельне паливо – 3000 літрів.

3. Обґрунтування якісних характеристик закупівлі: відповідно до видів систем живлення двигунів на транспортних засобах та агрегатах, якість нафтопродуктів повинна відповідати чинним в Україні Державним стандартам та ТУ підприємства-виробника.

4. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/reg/rovenskaya/, та моніторингу цін на місцевих АЗС.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить 420185,00 грн. з ПДВ.