Пам'ятаємо...Шануємо...Вклоняємося...

Дата: 31.05.2023 15:56

День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації. У нинішній момент часу це свято – не лише данина пам’яті героям та героїням минувшини, а й день шани новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої України

До цієї дати в публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Маща оформлена книжкова виставка - екскурс "Вони полягли за вільну Україну", де представлені книги про героїчний шлях нашого народу до державності і велику людську жертовність козаків, Героїв Крут, упівців, Небесної Сотні, що боролись і віддали своє життя за рідну землю.

Нашу героїчну історію має знати кожен українець. Завітайте до нашої бібліотеки і перегляньте книги даної тематики на книжковій виставці.

Бібліотекар ПШБФ с.Маща

Софія САВЧУК