Електронний кабінет – зручний сервіс для подання звітності

Дата: 24.05.2023 16:29

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу, що для формування та надсилання документів звітності в електронній формі платник може скористатися Електронним кабінетом (cabinet.tax.gov.ua).

Меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету надає можливість платникам податків створити електронні документи звітності, перевірити, підписати та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів.

Вкладка «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» надає доступ до квитанцій щодо приймання та обробки надісланого електронного документа контролюючим органом.

Переглянути подану звітність, незалежно від способу її подання, включаючи звіти, подані на паперових носіях, можна скориставшись меню «Перегляд звітності» приватної частини Електронного кабінету.

Презентаційні матеріали щодо подання звітності платником податків в Електронному кабінеті можна переглянути тут.

Також звертаємо увагу платників податків – фізичних осіб, що в особистому кабінеті можна сплатити податок, скориставшись однією  із запропонованих платіжних систем.

Для сплати через Електронний кабінет:

у меню «Стан розрахунків з бюджетом»:

- обрати податок (платіж),

- сканувати QR-код,

- підтвердити операцію

або

- обрати одну із платіжних систем,

- вказати реквізити платіжної карти,

- підтвердити операцію.

Платіжне доручення автоматично заповнюється на підставі облікових даних платника та відомостей щодо рахунків для зарахування платежів до бюджету.

Презентаційні матеріали щодо сплати податків платником податків (фізичною особою) в Електронному кабінеті можна переглянути тут.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області