Вітання Малолюбашанського сільського голови Світлани Ковальчук з Днем Героїв України

Дата: 23.05.2023 17:26

Дорогі краяни!

Сьогодні, 23 травня, Україна відзначає День Героїв України.

Завдяки подвигу наших Героїв – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА – Україна здобула омріяну Незалежність. А сьогодні завдяки сучасним героям — Героям Небесної Сотні, учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, військовослужбовцям — Україна гідно і надалі відстоює свою державність в часи війни з російським агресором.

Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють наші воїни, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість жити у вільній і цивілізованій країні.

Тому, не забуваючи про величні подвиги усіх попередніх поколінь захисників України, ми схиляємо голови насамперед перед мужністю і звитягою тих наших воїнів-захисників, які нині на передовій захисту держави. Кожен з нас завжди має пам’ятати, що лише завдяки жертовності цих людей ми можемо вільно ходити по рідній землі.

Вітаю усіх із Днем Героїв! Хай на освяченій кров'ю Героїв українській землі запанують мир і злагода. Добра вам і вашим родинам, а Українській державі – процвітання, сили й слави!

З повагою Малолюбашанський сільський голова

Світлана КОВАЛЬЧУК