Привітання Малолюбашанського сільського голови з Днем села Мирне

Дата: 22.05.2023 10:26

Шановні мешканці села Мирне! Щиро вітаємо вас із Днем села.

Це свято всіх, хто тут народився й виріс, приїхав на постійне чи тимчасове проживання, хто писав і пише історію славного села Мирне. Саме любов до маленької батьківщини не дала Вам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні.

Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідної землі. Усі досягнення, якими багате село – це результат Ваших щоденних зусиль, знань і талантів.

Зазвичай, в цей день ми гуртувалися, влаштовували пишні народні гуляння, славили своє село в піснях, віршах, танцях. На жаль, війна внесла свої корективи й традиційне відзначення стало неможливим. Втім Ви продовжуєте дбати про свій край, примножуєте його славні традиції своєю працею, досягненнями, турботою про тих, хто її потребує, шаною до захисників та захисниць України.

Щиро вірю, що в наступному році День села ми обов’язково святкуватимемо під мирним небом на українській землі.

З нагоди свята зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай живе наше рідне село, народжуються і підростають дітки, нехай щастя та любов будуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Зі святом! Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями

Малолюбашанський сільський голова

Світлана КОВАЛЬЧУК