Запроваджено експерементальний проект оздоровлення дітей

Дата: 19.05.2023 14:46

📌Уряд затвердив новий механізм "гроші ходять за дитиною", який буде використовуватись для оплати послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Цей механізм стане частиною експериментального проєкту, який почне діяти з 01 червня цього року.

👉Згідно з новим механізмом, родини з дітьми, які опинилися в складних життєвих умовах, зможуть отримати кошти для оздоровлення та відпочинку. Таким чином, діти віком від 7 до 18 років, які потребують особливої уваги, матимуть можливість скористатися цією програмою вже з початку літа. Це дозволить випробувати нову механіку монетизації виплат, що стане важливим кроком у поліпшенні соціальної підтримки дітей в складних життєвих ситуаціях.

🔗Детальніше ознайомитись ви можете за посиланням: http://surl.li/haokg

Джерело: Національна соціальна сервісна служба України