Дата: 11.05.2023 09:25

Упродовж січня – квітня 2023 року до Головного управління ДПС у Рівненській області надійшло 82 запити на отримання публічної інформації.

За категоріями запитувачів (відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI  «Про доступ до публічної інформації» (із змінами)) надійшло запитів:

- від фізичних осіб – 61 (або 74,4 %);

- від юридичних осіб – 19 (або 23,2 %);

- від об’єднань громадян – 2 (2,4 %).

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо: надання копій документів; невідповідності в таблиці даних платника податку на додану вартість; критеріїв ризиковості платника податків; податкового боргу; сплати податків; сплати єдиного соціального внеску; щодо обліку та реєстрації платників податків.

За результатами розгляду задоволено 54 запити (66% від загальної кількості розглянутих запитів), відмовлено в задоволенні відповідно до статті 22 Закону №2939 - 28 запитів (34% від загальної кількості розглянутих документів).

Звертаємо увагу, що запит на отримання публічної інформації, відповідно до Закону № 2939, може бути поданий:

- на поштову адресу: 33023, м. Рівне, Відінська, 12;

- по факсу: (0362) 692-550;

- по телефону: (0362) 692-617;

- на електронну адресу: rv.publicinfo@tax.gov.ua.

Більше інформації про доступ до публічної інформації – за посиланням: http://rv.tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/dostup-do-publichnoi-info/.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області