Придбано новий трактор для потреб громади

Дата: 04.05.2023 16:01

Для забезпечення потреб громади та покращення якості надання комунальних послуг населенню, комунальним підприємством «Комунальник» Малолюбашанської сільської ради придбано новий трактор марки Farmer 10286, 2023 року випуску.

Нова техніка забезпечить підвищення кількості та якості комунальних послуг, що надаються населенню, а також сприятиме покращенню благоустрою сіл громади та забезпеченню комфортних умов проживання населення у сільській місцевості. Новий сучасний потужний трактор працюватиме над тим, щоб громада була чистішою та ошатнішою.

Щиро дякуємо усім платникам податків, які попри воєнний стан,  продовжують здійснювати свою діяльність, сумлінно сплачують податки, і таким чином підтримують розвиток Малолюбашанської громади.