Реалізації соціального  проєкту "Комфорт та рівність - запорука успіху" на території Малолюбашанської громади

Дата: 03.05.2023 16:46

У 2022 році ініціативна група Малолюбашанської сільської ради, яку очолювала Олена Прилуцька, завідувач клубу села Тихе, взяла участь у міні гранту від Рівненського обласного благодійного фонду "Наше Майбутнє" та виграла. В результаті реалізації соціального  проєкту "Комфорт та рівність - запорука успіху" було встановлено два пандуси біля адміністративних будівель Мащанського та Мирненського офісів Малолюбашанської сільської ради, випущено брошуру "Безбар'єрність та культура інклюзії чому це важливо" та відео ролик "Комфорт та рівність запорука сучасності". Проєкт спрямований на соціалізацію внутрішньо переміщених осіб, людей похилого віку та жінок із малолітніми дітьми та рівний доступ до адміністративних, культурних та поштових послуг.