У Малолюбашанській громаді прощалися із загиблим Героєм - Олександром Циганчуком

Дата: 29.04.2023 20:07

І знову Малолюбашанська громада в жалобі… Важка втрата… Біль та порожнеча… 26 квітня 2023 року, від отриманих бойових поранень під час штурмових дій з боку військових формувань російської федерації, пішов у вічність наш земляк, житель села Тихе,  43-річний Герой, командир кулеметного відділення, молодший сержант Циганчук Олександр Васильович.

Безжальна війна забрала не лише його життя, а й мрії, і майбутнє… Забрала коханого чоловіка у дружини, у синів – турботливого батька, в громади – відважного захисника… Олександр служив вірою і правдою  за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.

29 квітня віддати останню шану Герою із жовто-блакитними квітами та вінками з жалобними стрічками прийшли рідні, друзі, побратими, представники влади та жителі громади. Прощалися з загиблим навколішки зі сльозами на очах, зі скорботою та болем від непоправної втрати.

Мужній та відважний, справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

ВІЧНА СЛАВА І ПАМ'ЯТЬ НАШОМУ ГЕРОЮ!