Сьогодні прибуде похоронний кортеж із загиблим Героєм – Олександром Циганчуком. Завтра, 29 квітня, відбудеться прощання

Дата: 28.04.2023 12:25

Сьогодні, 28 квітня, просимо віддати шану та достойно зустріти Героя – ЦИГАНЧУКА Олександра Васильовича, який загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни під час війни росії проти України.

28 квітня, близько 19:00 год. - похоронний кортеж прибуде до міста Костопіль. Маршрут кортежу: вул.Рівненська  – вул.Нова – вул.Коперніка та рухатиметься в напрямку до села Тихе.

Близько 19:20 год. кортеж прибуде в село Тихе та рухатиметься вулицею Зелена до будинку Героя (с.Тихе, вул.Зелена, 31).

Прощання з Героєм відбудеться 29 квітня:

13:00 – заупокійна літія в його домівці. Опісля пішою ходою проводимо Героя до виїзду із села.

13:40 – чин похорону за загиблим Героєм у Свято-Миколаївському храмі села Мирне.

По завершенню у храмі чину поховання відбудеться піша хода до майдану перед будинком культури, де жителі громади матимуть можливість попрощатися із Героєм

Поховають Олександра Циганчука на діючому кладовищі села Мирне.

Вічна пам'ять і слава Герою!