Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Надходження з податку на прибуток до державного бюджету від підприємств Рівненщини зросли на понад 240 відсотків

Дата: 18.04.2023 10:57
Кількість переглядів: 150

Фото без опису

Упродовж першого кварталу цього року платники податків Рівненщини сплатили до загального фонду державного бюджету України 352  млн грн податку на прибуток підприємств. Ця сума на 240,5 відс., або на 208,7 млн грн перевищує надходження січня – березня 2022 року.

Зокрема, у березні 2023 року до бюджету надійшло 284,1 млн грн, що на 384 відс., або на 210,5 млн грн більше порівняно з березнем минулого року.

Дякуємо платникам за своєчасну сплату податків, зборів та обов’язкових платежів. Сплачені податки – це найнадійніша підтримка ЗСУ на шляху до перемоги! 

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь