ГІРКИЙ БІЛЬ ТЯЖКОЇ ВТРАТИ ЗНОВУ СКОЛИХНУВ НАШУ ГРОМАДУ

Дата: 03.04.2023 20:17

Війна не питає скільки тобі років, які маєш статки чи маєш сім’ю, вона забирає найкращих…

Лави небесного війська поповнив ще один наш краянин. Захищаючи Україну від російських загарбників під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини в районі бойових дій біля пункту Лиман Донецької області 31 березня 2023 року загинув житель села Лісопіль, головний сержант, водій гранатометного відділення взводу вогневої підтримки ШЕРШУН Василь Георгійович, 1983 р.н.

Людина із великим серцем, зразковий сім'янин, хороший друг, справжній патріот України.

Приносимо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, поділяємо ваш біль і схиляємо голови у скорботі разом з вами.  Не пробачимо ворогу смертей воїнів, які мужньо полягли за вільне майбутнє Українського народу!

Про дату зустрічі Героя та чин похорону буде повідомлено додатково.