Що таке колабораціонізм і яке покарання передбачене за подібні дії: роз’яснення Мін’юсту

Дата: 21.03.2023 20:21

Незважаючи на щоденний подвиг наших співгромадян, які захищають Україну від ворога, продовжує збільшуватися і кількість осіб, засуджених за колабораційну діяльність. Зараз на обліку в органах пробації за правопорушення проти основ національної безпеки перебуває близько 6️⃣0️⃣0️⃣ осіб.

✍️Центром пробації проведено дослідження колаборційної поведінки підоблікових за допомогою психодіагностичного тестування, результати якого будуть використані для розробки рекомендацій щодо організації роботи з такою категорією засуджених.

Більше інформації – у публікації за покликанням👇

Джерело: Пробація України Probation in Ukraine