Рятувальники Рівненщини закликають краян не провокувати пожежі у природних екосистемах.

Дата: 21.03.2023 17:42

Не паліть суху траву господарюючи на власних присадибних ділянках, адже неконтрольоване горіння може розповсюдитися на велику територію та призвести до катастрофічних наслідків завдаючи суттєвої шкоди довкіллю й призводячи до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

Нагадуємо, що випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, трави або її залишків, опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах, є адміністративним
правопорушенням, за яке передбачено ст. 77-1 КУпАП накладення штрафу на
громадян.

Якщо вже ви стали свідком того що, горить суха трава то необхідно негайно вжити заходів щоб загасити полум’я підручними засобами, а якщо це неможливо – викликати оперативно-рятувальну службу за номером -101.