Рівненщина: місцеві бюджети отримали майже 29 млн гривень податку на нерухомість

Дата: 16.03.2023 15:48

Протягом січня – лютого 2023 року до місцевих бюджетів  області надійшло понад 28,7 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 42 відсотки, або на 8,4 млн грн перевищує надходження минулого року. Із цієї суми юридичними особами сплачено  21,3 млн грн,  фізичними особами – 7,4 млн гривень.

Звертаємо увагу, що за наявності у власності платника податку житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи – платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розрахована відповідно до підпунктів «а» – «г» п. п. 266.7.1 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України, збільшується на 25 000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області