Співпраця благодійного фонду «Рокада» з Малолюбашанською ТГ

Дата: 20.02.2023 11:25

Благодійний фонд «Рокада» завдяки сприянню UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні разом з представниками провели зустріч з сім'ями, які змушені були залишити свої домівки та знайти прихисток на території Малолюбашанської громади.

Метою цього спілкування було підвищення рівня обізнаності наших гостей щодо форм, причин і наслідків домашнього насильства, формування нетерпимого ставлення до насильницької поведінки у приватних стосунках, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед до постраждалих дітей, використання дискримінаційних уявлень про соціальні ролі та обов'язки жінок і чоловіків.

А на завершення зустрічі всі учасники отримали приємні подарунки, у вигляді гуманітарної допомоги.