У РОКОВИНИ РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ, В СЕЛІ БОРЩІВКА ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ АНДРІЯ СЕРГАТЮКА

Дата: 24.02.2023 18:06

27-річний головний сержант Збройних сил України Андрій Сергатюк служив кулеметником відділення розвідки прикордонної служби. Останній свій бій з російськими окупантами прийняв 14 лютого 2023 року біля села Сакко і Ванцетті, яке розташоване за 18 кілометрів від Бахмута.
Остання дорога Героя Андрія була встелена зеленим сосновим та ялиновим віттям і окроплена лютневим дощем й тисячами крапель людських сліз. По ній мужнього захисника в Царство Небесне проводжали не лише рідні, друзі та односельчани, а й представники місцевої влади та жителі з інших населених пунктів Малолюбашанської громади і Костопільщини.
Друзі, які добре знали Андрія, розповіли, що він завжди був стриманим і надійним, умів подавляти емоції і постояти за себе. З ним було легко, бо ніколи не ставив себе вище за інших.
Граючи в футбол за ФК «Борщівка», був наполегливим і безкомпромісним, боровся за честь села не шкодуючи сил. Коли ж настав тяжкий для України час, Андрій Сергатюк почав боротися з російськими окупантами за свою державу.
Андрій мав наречену і готувався після перемоги до весілля. Та через вторгнення путінської росії, весільний коровай довелося ділити біля місця вічного спокою.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ АНДРІЮ СЕРГАТЮКУ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!