Знову жахлива втрата в Малолюбашанській громаді

Дата: 20.02.2023 20:08

З глибоким сумом повідомляємо, що 14 лютого 2023 року, під час штурмових дій проти російського ворога, в районі населеного пункту Сакко і Венцетті Соледарської громади Бахмутського району, загинув інспектор прикордонної служби 2 категорії - кулеметник відділення розвідки прикордонної служби, головний сержант СЕРГАТЮК АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ, житель села Борщівка.

Андрій Сергатюк народився 12 грудня 1995 року. У 2011 році закінчив Борщівську школу, а у 2014-му – Березнівське ВПУ, після чого заочно навчався у Нововолинському навчально-науковому інституті економіки та менеджменту ЗУНУ. З квітня 2016 року служив за контрактом у прикордонних військах Збройних сил України.

Андрій Сергатюк був доброю і товариською людиною, займався спортом, грав у футбол за ФК «Борщівка». Він до кінця виконав свій військовий обов’язок і загинув як Герой.

Висловлюємо щирі співчуття батькам та рідним загиблого воїна!

Про дату та час прощання з АНДРІЄМ СЕРГАТЮКОМ повідомимо згодом.