Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Малолюбашанської громади!

Дата: 15.02.2023 12:44

У зв'язку з проведенням звірки по земельному податку, орендній платі, податку на нерухоме майно відмінному від земельної ділянки Малолюбашанська сільська рада наголошує на необхідності сплати зазначених вище податків за 2022 рік з метою уникнення заборгованості, нарахування штрафних санкцій та своєчасного надходження платежів до сільського бюджету.

У разі неотримання податкових платежів за 2022 рік рекомендуємо звернутись до Малолюбашанської сільської ради (с.Мала Любаша, вул.Соборна, 10) або до Костопільської об'єднаної державної податкової інспекції.

Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій. Невиконання інших зобов'язань землекористувачів розглядатимуться в судовому порядку.

Пам'ятайте, що від Вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримання закладів дошкільної та позашкільної освіти та ін.