Робоча зустріч в Малолюбашанській територіальній громаді

Дата: 23.01.2023 11:27

18 січня в Малолюбашанській сільській раді відбулася робоча зустріч директора Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ Василя ХАРЧЕНКА, начальника Костопільського управління Рівненської філії Рівненського ОЦЗ Богдана ОРЛОВА, заступниці начальника управління - начальниці відділу взаємодії з роботодавцями Ірини СТЕПУРИ з головою громади Світланою КОВАЛЬЧУК, заступником голови Василем КОВАЛЬЧУКОМ, працівниками сільської ради.

Учасники обговорили пріоритетні напрямки співпраці, зокрема, в частині організації у поточному році громадських та суспільно корисних робіт для потреб воєнного часу, проблеми зайнятості жителів громади, зміни в законодавстві про зайнятість стосовно матеріальної підтримки безробітних у період військового часу, а також нові фінансові механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування безробітних.

Присутні обмінялися думками щодо спільних дій на поточний рік, уклали договір про співпрацю.