Завтра, 13 січня 2023 року, відбудеться прощання із загиблим Героєм ЛАЗУТЧИК Володимиром Андрійовичем.

Дата: 12.01.2023 12:11

Завтра, 13 січня 2023 року, відбудеться прощання із загиблим Героєм ЛАЗУТЧИКОМ Володимиром  Андрійовичем.

Сьогодні, 12 січня, близько 21:00 год - похоронний кортеж буде прямувати через с. Лісопіль, до с. Маща прибуде о 21.10 год та рухатиметься вулицею  Центральна  до будинку Героя.

Прощання розпочнеться завтра об 12.00 годині у рідному будинку за адресою: с. Маща, вул. Центральна, 102.

Від будинку загиблого процесія рухатиметься до кладовища, де відбудеться поховання нашого Героя.

Просимо жителів громади віддати належну шану та гідно зустріти і провести в останню дорогу ЛАЗУТЧИКА Володимира, що віддав найцінніше, своє життя за свободу і Незалежність України!

Вічна пам'ять і слава Герою!