Внесок платників податків Рівненщини в перемогу України - понад 14 млрд гривень

Дата: 03.01.2023 12:25

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що за 2022 рік  платники податків Рівненщини  сплатили до бюджетів усіх рівнів 14  млрд  464 млн грн податків та зборів. За словами в.о.начальника податкової служби області Владислава Грабового, приріст до аналогічного періоду 2021 року склав 2 млрд 620 млн грн, або плюс 22 відсотки.

Зокрема, до державного бюджету надійшло майже 5,6 млрд гривень, що  перевищує надходження відповідного періоду 2021 року на 815,7 млн гривень.

Доходи місцевих бюджетів упродовж дванадцяти місяців 2022 року склали понад 8,8 млрд гривень, а це на 1 млрд 804 млн грн більше, ніж у 2021 році, або плюс 26 відсотків.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у 2022 році становили 9,6 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 41,2 відс. більше, ніж у 2021 році.

Діяльність легального бізнесу – міцний фундамент для наповнення бюджетів усіх рівнів, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Рівненській області та висловлюють щиру вдячність бізнес-спільноті, яка сплатою податків дбає про фінансовий захист держави у період ворожого вторгнення в Україну.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області