Як відновити паспорт під час воєнного стану?

Дата: 02.01.2023 17:08

📢 Питання відновлення втраченого паспорта після 24.02.22 року нажаль набуло своєї актуальності.

Норвезька рада у справах біженців надає покроковий алгоритм дій для відновлення втраченого документа:

1. Подати заяву (https://drive.google.com/.../1tclwxU21Ztsq7IWy.../view...) у поліцію й отримайте витяг про її реєстрацію.

2. Звернутися до підрозділу ДМС, ЦНАП або Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Для оформлення нового паспорта особа повинна мати:

- Копію заяви до поліції із підтвердженням про її прийняття;

- витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (у разі викрадення на території України);

- квитанцію про сплату адміністративного збору;

- документи про місце проживання, народження дітей, шлюб, ідентифікаційний номер, тощо.

❗ Оформити новий паспорт можна за місцем звернення особи, але лише на підконтрольній Україні території й там, де немає активних бойових дій.

За потреби звертайтеся на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або за номерами: +38 (096) 078-84-33 – для дзвінків з-за кордону та з ТОТ, WhatsApp/Telegram/Viber; +38 (066) 813-62-39 – на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО

Джерело: Норвезька рада у справах біженців в Україні - правова допомога