Шановні жителі та гості Малолюбашанської громади!

Дата: 30.12.2022 10:40

Ось і завершується 2022 рік. Він був для нас дуже складним, сповненим болю, страху, відчаю і тривоги. Але й змусив нас переосмислити безліч речей.

Наша громада стала домівкою для тих, кого війна позбавила спокійного життя. Чоловіки встали на захист рідної землі, а жінки та діти надійно тримають тил: плетуть маскувальні сітки, готують страви для бійців, роблять окопні свічки. Цей рік згуртував всіх нас, і вкотре ми всі довели, що українці непереможні! Рік, що минає, навчив нас більше любити й ще глибше шанувати!

Дякую жителям громади та всім працівникам установ сільської ради за спільну роботу у 2022 році.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Я вірю що справдяться  наші сподівання і все залежить передусім від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Нехай 2022-й забере із собою всі негаразди, а Новий 2023-й подарує нам найголовніше – Перемогу.  А ще – простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Бажаю, щоб у ваших домівках цілий рік панував затишок, любов і щастя. Нехай 12 місяців 2023 року дивують тільки приємними новинами. Спокою й добра у Новому році!

З Новим 2023 роком!

Україна Переможе!