Шановні мешканці Малолюбашанської громади!

Дата: 30.12.2022 10:34

Безпека в громаді – таке ж важливе питання, як і комфортне проживання у ній.

Відповідно до вимог Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону», для забезпечення високого рівня особистої безпеки громадян та збереження приватного та комунального майна Малолюбашанської сільської ради повідомляємо, що з 29.12.2022 р. на території місць загального користування в селах Мала Любаша, Борщівка, Мирне, Тихе, Маща, Новий Берестовець розпочинає повноцінну роботу система відеоспостереження.

Облаштування системи відеоспостереження в населених пунктах  здійснено за рахунок коштів сільського бюджету, як один із пріоритетних заходів для забезпечення безпеки жителів громади, передбачених Програмою «Безпечна Малолюбашанська громада» на 2022-2024 роки».