A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Декларування – 2022: жителі Рівненщини задекларували 1 млрд 377,6 млн грн доходів

Дата: 27.12.2022 16:13
Кількість переглядів: 28

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що впродовж  січня-листопада цього року, в рамках кампанії декларування доходів за минулий рік, жителі Рівненщини подали 6047 податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Із загальної кількості декларацій 2879 подали громадяни, які виявили бажання реалізувати своє право на податкову знижку.

В цілому, сума задекларованих доходів склала 1377,6  млн грн, до сплати нараховано 25,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,5 млн грн  військового збору. Сума податкаої знижки, яка повернута громадянам, становить 8,1 млн гривень.

Нагадуємо, що підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року – у 2022 році - по 31 грудня.

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Звертаємо увагу, що ДПС запроваджено електронний сервіс в приватній частині «Електронного кабінету» «Податкова декларація про майновий стан і доходи» (ЕК для громадян/Податкова декларація про майновий стан і доходи), який надає можливість заповнення декларації та її надсилання до контролюючого органу в електронному вигляді.

Більше про «Деклараційну кампанію – 2022» - за посиланням https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2022/ .

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора