Дітям потрібне новорічне диво!

Дата: 19.12.2022 19:24

За підтримки дитячої психологині Світлана Ройз в Україні запустили безкоштовний чат-бот «Лінія Святого Миколая», який працюватиме до 31 грудня.

😍 Кожен охочий зможе подивитись відеопривітання від Святого Миколая та отримати підтримку.

Для того щоб «зв’язатися» із святим Миколаєм, батькам необхідно завантажити на свій мобільний телефон або комп’ютер додаток Telegram, ввести у пошуку назву чат-боту – Лінія Святого Миколая (@StNicholasbot) або перейти за посиланням:

👉 t.me/StNicholasbot

❗️ Світлана Ройз наголошує, що батькам важливо попередити дитину, що це буде дуже короткий контакт і у неї не буде можливості написати у чат-боті про своє бажання: «На цьому важливо наголосити, аби уникнути розчарування. У найскладніші часи ми маємо зберігати контакт з життєвістю та радістю».

Джерело: UNICEF Ukraine