На Рівненщині сплачено 7,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб

Дата: 09.12.2022 09:27

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за одинадцять місяців 2022 року до зведеного бюджету країни платники податків Рівненщини перерахували 7 млрд  632  млн грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 1 млрд  918  млн грн, або на 33,6 % більше показника минулого року.

При цьому близько 79 відсотків з цієї суми, а це  6 млрд грн, надійшло до місцевого бюджету. В порівнянні з надходженнями за аналогічний період минулого року приріст податку на доходи фізичних осіб склав 33,7 відсотка. В абсолютній величині додаткові надходження склали 1 млрд 517 млн гривень.

«Фінансова підтримка нашої держави сприяє наближенню Перемоги! Висловлюємо подяку  сумлінним платникам за розуміння важливості виконання своїх обов’язків в умовах сьогодення та  своєчасну сплату  податкових зобов’язань.» – зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області