Григорію Сковороді - 300 років!

Дата: 07.12.2022 12:24

Публічно-шкільна бібліотека-філіал с.Маща взяла участь у обласному конкурсі на краще декламування творів Григорія Сковороди «Людина на всі часи» серед молоді віком 10-40 років відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди» від 04.11.2020 № 973-IX.

Григорій Сковорода — не лише талановитий поет-лірик, а й видатний байкар. Він створив 3О прозових байок, оцінених Іваном Франком як у «десять разів глибші і краще розказані, ніж Саадієві (Сааді — великий перський поет), написані гарною, подекуди граціозною мовою». Відтворити істину й висловити критичне ставлення до суспільних явищ — таке, на думку Сковороди, завдання й призначення байки.

Бібліотекар ПШБФ с.Маща

Софія САВЧУК