Вітання Малолюбашанського сільського голови Світлани КОВАЛЬЧУК з Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2022 11:54

Дорогі наші військовослужбовці, щиро вітаю вас зі святом — Днем Збройних Сил України!

Це свято тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворога, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято сильних, мужніх і сміливих. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян. Захищаєте у важких умовах, жертвуючи здоров'ям, часом – ціною власного життя.

Також у цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна пам’ять і слава Героям!

Україна пишається своєю міцною армією. В День Збройних Сил України прийміть найщиріші слова вдячності за Вашу відвагу і сумлінну службу та щиро бажаю всім захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а Вашим сім’ям – Героїв, які завжди повертаються додому!

Зі святом Вас! Слава Україні!

Малолюбашанський сільський голова

Світлана КОВАЛЬЧУК