Сковороди зоря у вічність промовля

Дата: 05.12.2022 14:33

3 грудня видатному українському філософу і письменнику Григорію Савичу Сковороді виповнюється 300 років від дня народження. Він входить до числа 100 великих українців та є одним із 100 символів України. Мислитель, поет, музикант, проповідник… І вічний мандрівник! У кожній з цих іпостасей Григорій Сковорода залишив яскравий слід. Але найглибший залишив Сковорода-мислитель. Своєю творчою спадщиною він і сьогодні залишається разом з народом. І коли б випало мудрецю жити в наші дні, його беззаперечно віднесли б до тих, кого називають авторитетом нації.

З нагоди цієї ювілейної дати в читальній залі публічно-шкільної бібліотеки-філіалу села Мирне  розгорнута книжкова виставка "Сковороди зоря у вічність промовля".

На виставці представлені поезії, байки, притчі, філософські трактати, які відкривають сучасному читачеві дивосвіт думок і образів великого народного любомудра, а також літературознавчі праці та дослідження.

Бібліотекар ПШБФ села Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК