Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

"Будьте в безпеці": за участю ОБСЄ триває кампанія проти експлуатації українських біженців

Дата: 05.12.2022 10:11
Кількість переглядів: 159

Фото без опису

🙌«Будьте в безпеці»: за участю ОБСЄ триває кампанія проти експлуатації українських біженців🙌

Через повномасштабну російську агресію мільйони українців стали біженцями. 90% з них – жінки та діти. Будь-хто з них може опинитися під загрозою торгівлі людьми, потрапити до сексуального чи трудового рабства.

📌Запобігти ризикам експлуатації українців за кордоном допоможе просвітницька кампанія «Будьте у безпеці», яка триває за підтримки Координатора ОБСЄ з питань боротьби з торгівлею людьми.

📲На платформі кампанії helpforukrainians.info розміщено попередження про ризики торгівлі людьми та рекомендації для уникнення таких ризиків, а також номери гарячих ліній і контакти інституцій у низці європейських країн, США, Канаді, які допомагають постраждалим.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь