Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо

Дата: 27.11.2022 11:44

26 листопада в Україні відзначають 90 річницю початку страшного штучного  Голодомору.

90 років тому радянський Сталінський режим нищив усіх, хто вважався свідомим українцем. Прибічники Сталіна вчинили в Україні Голодомор, загубивши мільйони життів українців. Нині рашисти переслідують ту саму мету – геноцид Українського народу.  Країна-агресор хоче знищити нашу ідентичність, культуру та мову. Щоб запобігти повторенню таких трагедій і злочинів минулого, вистояти і перемогти ворога в цьому смертельному протистоянні, ми повинні пам'ятати минуле, єднатися сьогодні, перемагати в майбутньому.

До уваги користувачів в публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Мирне розгорнуто виставку -спомин «Холодний подих згаслої свічі».

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК