25 листопада минає два роки, як перестало битися серце чудової людини, мудрого керівника Віктора Флоровича Талащука

Дата: 25.11.2022 09:48

Все сталося раптово й непередбачувано… Йому було лише 55… Мудрий та принциповий керівник, щирий, справедливий, відданий своїй роботі, справжній патріот рідного краю, який любив життя.

Життєвий шлях Віктора Флоровича - зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Він робив усе для розвитку Малолюбашанської громади, а своїми добрими справами заслужив щиру повагу і вдячність всіх жителів громади. Тому й спогади про нього лише світлі та чисті.

Він завжди був на зв'язку, доступний, простий у спілкуванні й людяний у вирішенні будь-яких питань. Так було завжди, бо він був надзвичайно добрим, небайдужим, жив на повен зріст з відкритим серцем до людей та з любов'ю до України.

Передчасна смерть Віктора Флоровича - це непоправна втрата для всіх рідних, близьких, друзів, колег та всієї Малолюбашанської громади. Світла пам'ять про Віктора Флоровича та його численні добрі справи назавжди лишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять… і Царство Небесне…

З сумом і печаллю

колектив Малолюбашанської сільської ради