Фонд імені Шептицького продовжує підтримувати українських дітей, які через війну втратили батьків

Дата: 23.11.2022 12:21

⚡️Про це в ефірі загальнонаціонального марафону на ТБ «Суспільне» повідомила Віцепрем’єрка Ірина Верещук. Вона акцентувала на тому, що одним із проєктів фонду є підтримка українських дітей, які втратили одного або двох батьків – не лише військових, а й цивільних. Від початку його діяльності – з серпня поточного року – було прийнято близько 800 заявок на виплати. З них стосовно 400 діток уже прийнято позитивне рішення.

💬 «Така підтримка є дуже важливою. Разом ми вистоїмо і переможемо», – сказала Ірина Верещук.

❗️Нагадаємо, щомісячна сума виплат неповнолітнім дітям, які внаслідок війни втратили одного чи обох батьків, становить 5000 грн.

🔹Оформити заявку на допомогу можна онлайн на сайті Фонду.

Достатньо заповнити форму.

🔹Необхідні документи:

- документ, що посвідчує особу заявника-опікуна, а також дитини, яка буде прямим бенефіціаром грошової допомоги (сторінки з фото й персональними даними);

- свідоцтво про народження дитини;

- свідоцтво про смерть батьків/одного з батьків.

🔹У разі його відсутності:

- документ, що підтверджує зникнення батьків;

- документ опікуна, що підтверджує встановлення опіки над дитиною.

❗️Якщо ви маєте запитання або хочете уточнити деталі, звертайтесь на гарячу лінію Національного інформаційного бюро 16-48 або за телефоном +38 (093) 213-76-96.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України