Безкоштовні онлайн заняття з репетитором!

Дата: 17.11.2022 15:37

Мобільний додаток Let’s Shake Hands створений для допомоги дітям з України у навчанні з англійської мови та інших шкільних предметів!

Ви з України і зараз вимушено опинилися з дітьми у новій країні чи плануєте емігрувати за кордон?

Завантажуйте наш додаток у Google Play або App Store, вибирайте онлайн-репетитора та записуйте дитину на безкоштовні заняття六‍

Чим наші репетитори можуть допомогти?

☑️Швидко та легко вивчити іноземну мову, оскільки заняття проходять у вигляді невимушеного спілкування та різноманітних ігор разом з однолітком.

☑️Повернутись до звичайного життя. Репетитори допоможуть підтягнути знання з шкільних предметів, розкажуть про навчальний процес та дадуть слушні поради про те, як влитися у нове шкільне життя.

☑️Легко адаптуватись до нової країни. Позитивне спілкування з однолітками допоможе відволіктися від стресу і зарядить позитивними емоціями, а також знайти нових друзів.

Прийміть руку допомоги欄 Let's Shake Hands – це проект, створений учнями для допомоги українським учням за кордоном.

Джерело: LETSHAKEHANDS.COM