Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі - Природний газ

Дата: 17.11.2022 14:37

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів», Малолюбашанська сільська рада (код ЄДРПОУ 04386226, адреса: вул. Соборна, 10, с. Мала Любаша, Рівненська область, 35009) інформує про проведення закупівлі природного газу за процедурою відкритих торгів з особливостями.

Закупівля за процедурою відкриті торги «Природний газ», за КЕКВ 2274 Оплата природного газу, код національного класифікатора України ДК 021:2015-09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 - Природний газ) (Ідентифікатор закупівлі UA-2022-11-17-007410-a ).

Очікуваний обсяг постачання газу: 10300 м³
Очікувана вартість предмета закупівлі: 168817,00грн.
Період поставки: з 01.01.2023 по 31.03. 2023 року
Місце поставки: до меж балансової належності об’єктів Малолюбашанської сільської ради , а саме: -  с. Мала Любаша,  вул. Соборна, 10; с. Маща, вул. Центральна, 61; с. Мирне, вул. Центральна, 50.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:   Фізико-хімічні показники газу природного, який постачається Замовнику, повинні відповідати міждержавному ГОСТ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового та комунально-побутового призначення. Технічні умови», положенням Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем.

Якість газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м.), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів за Цельсієм, тиск газу (Р) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

Постачальник забезпечує своєчасну реєстрацію споживача в Реєстрі споживачів постачальника (на інформаційній платформі Оператора ГТС) у відповідному розрахунковому періоді, відповідно до Правил постачання природного газу.

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до прогнозованих обсягів споживання природного газу упродовж  І кварталу 2023 року.

Очікувана вартість закупівлі визначена відповідно до “ПОЛОЖЕННЯ про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812.