З легальних доходів жителів Рівненщини до зведеного бюджету надійшло понад 6,8 мільярда гривень ПДФО

Дата: 16.11.2022 07:38

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що за десять місяців поточного року  платники податків спрямували до бюджетів усіх рівнів 6 мільярдів 826 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом  2021 року  надходження зросли на понад 1,7 млрд грн, або на 33 відсотка.

Із загальної суми податку на доходи фізичних осіб територіальні громади області отримали 5,4 млрд гривень. Відповідно до державного бюджету платники перерахували 1,4 млрд грн цього платежу.

Варто зазначити, що в доходах місцевих бюджетів податок на доходи фізичних осіб займає майже 80 відсотків і є основним джерелом їх зростання.

Дякуємо сумлінним платникам за підтримку економічної спроможності України. Разом переможемо!

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області