Відбудеться II-ий відкритий турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам´яті Віктора Талащука

Дата: 11.11.2022 11:43

12 листопада 2022 року в місті Костопіль (спортивний зал Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю) традиційно відбудеться II-ий відкритий турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам´яті Віктора Талащука – людини, яка зробила Малолюбашанську громаду такою, якою вона є зараз, яка дбала за молоде покоління і розвиток спорту на теренах громади.

Початок змагань о 09.30 год. Організаторами заходу є відділ освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради.

Запрошуємо всіх жителів громади, палких вболівальників на турнір підтримати учасників змагань.

Щиро дякуємо нашим воїнам за можливість  дітям в умовах війни вдосконалювати спортивну майстерність. Україна переможе!!!