Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 05.11.2022 22:56

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

У цій сфері працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла, адже, основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя, співчуття. Ви першими приходите на допомогу, підтримуєте людину саме тоді, коли ця допомога потрібна найбільше.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої громади, котрі потребують уваги й підтримки з боку держави, не покинуті й не забуті, відчувають себе захищеними.

Щиро дякую за Вашу працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за душевну щедрість, сердечність та небайдужість до чужого горя і болю.

Зичу міцного здоров'я Вам і Вашим близьким, благополуччя, достатку, невичерпної життєвої енергії та здійснення всіх заповітних мрій. Нехай Ваша доброта повертається до Вас сторицею, примножуючись у багато-багато разів.

Малолюбашанський сільський голова
Світлана КОВАЛЬЧУК