Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 04.11.2022 14:39

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а саме «Детального  плану території  підприємства 2 класу шкідливості (виробництво деревного вугілля ретортним способом)  за межами населених пунктів на території Малолюбашанської сільської ради Рівненського району”

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Мета- оптимальне розміщення та функціонування підприємства 2 класу шкідливості.

Зміст- у детальному плані території опрацьовано планувальне рішення використання території площею 0,3023га.

Зона підприємства 2 класу шкідливості В-2.

До зони входять території на яких розміщуються підприємства, що є джерелами забруднення навколишнього середовища і потребують санітарно- захисних зон  до 500м.

2. Основні техніко-економічні показники, зокрема, графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації.

Площа в межах розробки детального плану території- 0,3023га.

Гранична висота-6м.

Площа забудови-1700кв.м.

Поверховість-1-2 пов.

Потужність-0,9 тонн на добу (максимум).

3.  Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для її розроблення.

Замовник- Рівненська районна державна адміністрація.

Розробник- ФОП Назаренко Катерина Юріївна.

Підстава- розпорядження Рівненської РДА №340 від 30.06.2021“Про надання дозволу на розроблення детального плану  території”.

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації можливо у приміщенні сільської ради за адресою:с. Мала Любаша, вул. Соборна,10 протягом 30 днів з дати оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду  для врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної доументації  та на сайті  Малолюбашанської сільської ради у розділі “Містобудування”.

5. Інформація про особу відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій та  адреса за якою можливо надсилати пропозиції.

Особа відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій- начальник відділу земельних ресурсів, благоустрою та природокористування  Малолюбашанської сільської ради  Лариса Сімчук.

Адреса, за якою можливо надсилати пропозиції: 35009, с. Мала Любаша, вул. Соборна,10.

6. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Пропозиції,зауваження від громадян будуть прийматись протягом 30 днів від дня опублікування оголошення -до 05 грудня 2022 року у приміщенні Малолюбашанської сільської ради.

7.  Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань.

Громадські слухання відбудуться 05 грудня 2022 року о 10 годині у приміщенні Мащанського офісу за адресою: с. Маща, вул.Центральна,61 Рівненського району Рівненської області, 35044.

8.    Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Презентація  містобудівної документації запланована на 05 грудня 2022 року у приміщенні Мащанського офісу.